Украина

Поділ майна - вопрос №435329

Добрий день! Мені потрібна консультація про поділ спільнонажитого майна! Я з чоловіком в зареєстрованому шлюбі 3 роки, у нас є дитина 1 рік.Живемо окремо від батьків у старому будинку його батька у селі.Ми там зробили ремонти, добудували кухню, ванну, купили техніку і меблі.Також купили машину.Зарас ми хочемо розлучитися, як ми поділимо це майно, якщо в мене ні чеків ні доказівнемає, що гроші на це мені давали батьки.Чоловік каже, що це все його, бо власник будинку його батько і він сам тут приписаний.Я з дитиною там непрописана.Подавати на аліменти мені невигідно, в нього офіційно мінімальна зарплата.А вижити на 840грн дитячих я незможу.ДОМОМОЖІТЬ, БУДЬ-ЛАСКА!!!

Ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/