повернути довіру матері - вопрос №447392

Як повернути довіру матері?

Через свою тупість загубила досить велику суму грошей(в нашій сім*Ї є проблеми з грошима)… Мама була дуже засмученна(і це не те слово) і не раз сказала що *буду знати як її довіряти...*
Все було так добре ми не сварились жили мирно… Мама майже замінила мені усіх подруг… Але я все зіпсувала.Я не знаю що робити!
Будь-ласка підкажіть щось

Ответы

Здравствуйте вы можете выбрать психолога на сайте и пройти консультацию.