горло - вопрос №588061

така ситуація горло болить часто починає боліти зразу почуваю дискомфорт, ломота в тілі і слабість… я так розумію це від горла такі відчуття тому що темпера ура нормальна при таких відчуттях… можливо це хронічне щось тонзеліт чи що..??.. наразі немаю можливості та й сили йти до лікаря… порадьте чим лікуватись і що це таке

1 ответ

Ответы

Может быть и хр тонзиллит. Имудон по 1 таб 4 раза в день 10 дней, Биопарокс по 4 толчка 4 раза в день или ИРС-19 по 1 толчку 4 раза в день на 10 дней