Здраствуйте Уважаемий доктор мене звать... - вопрос №623313

Здраствуйте Уважаемий доктор мене звать Іван мені 27., у мене примерно три неділі слабкость, легке запаморочення, ощущеніе ніби із нутрі мене колотить(в такт серцебіенія)давленіе 100/50,40-пульс 50

1 ответ

Ответы

Проконсультуйтесь у ентокринолога і кардіолога. У мас можуть бути проблеми зі щитоводною залозою або ж наслідки невеликого гіпертонічного кризу.

P.S.: Если вас удовлетворил ответ експерта — оцените его.