Доброго дня В мене запитання... - вопрос №625258

Доброго дня. В мене запитання відносно частих непорозумінь з дружиною та її мамою, запитань багато взагалі неможу зрозуміти чому так стаються конфлікти, коли думки тільки про те щоб сім«я була щасливою. Запитання: — Що, як і в який момент можна зробити для того щоб не винек конфлікт через дрібні непорозуміння? — Як дати зрозуміти дружині що наші особисті питання та ситуації можна вирішувати між собою, а не через те, як про це думає її мама? — Що зробити для того щоб дружина із зрозумінням відносилася до мене, а не просто обіцяла те чого немає

2 ответа

Ответы

Во первых живите отдельно от родителей.

Во вторых отстаивате свою точку зрения. И не давайте себя обидеть.

В третьих зарабатывайте много. Как? станьте профессионалом своего дела.

Многие вопросы отпадут сами собой.

В будь-якій сім'ї мають місце конфлікти різного характеру, не залежно від соціального статусу. Єдиний засіб максимально згладити або в деяких випадках вичерпати конфлікт. Це знайти компроміс, вміти поступатися в чомусь своїй дружині. Бути людиною слова не завжди виходить, але прагніть до того, щоб всі ваші обіцянки максимально виконувалися. З мамою знайдіть спільну мову, вмійте вислуховувати людину, притому старше вас і мудрішими. Не намагайтеся сперечатися, а навпаки спробуйте задати ще питання, більше говоріть зі своїми близькими, будьте відкриті для них і тоді буде злагода і взаєморозуміння. Все залежить від вас головне зрозуміти .