допоможіть собаці - вопрос №729549

доброї ночі. незнаю що робиться з собакою, іде піна і кров з рота конвульсії але не весь час допоможіть будьласка

Ответы

Доброго здоров я. Скоріш за все це симптоми отруєння, на жаль, дуже небезпечні симптоми- терміново повезіть собаку до ветеринара. В таких випадах потрібні и промивання шлунку, клизми, дезінтоксікаційні заходи (введення сорбентів, краплениці). На жаль прогноз дуже поганий, якщо є судоми.