Отношение к матери - вопрос №770244

було проведено бесіду з дитиною і вказано, що під час тестів вбачалась наявність конфліктних відносин з матір’ю, у дитини існує образа на неї, відчуття покинутості, спостерігалися деякі негативні емоції та тривога з приводу між особистих стосунків між батьками. Особливу тривогу у дитини викликає можливість у подальшому проживати з матір’ю, до якої у дитини сформоване негативне ставлення. При цьому Артем відчуваєемоційнублизькість по відношенню до батька, який є для нього значимою, авторитетною фігурою, найбільш бажаною в спілкуванні. Прокоментуйте будь-ласка дану бесіду. Дитині 7 років.

Ответы

Доброго дня, Катерино. Що саме Ви хочете, щоб психолог прокоментував?

Шендерова Елена