доброго дня!Я перепрошую,що турбую,але в... - вопрос №953764

доброго дня! Я перепрошую, що турбую, але в нас у сімї є проблема, мій меньший брат нічим абсолютно не цікавиться, у 2013 поступив вчитись у ВУЗ і зимою кинув.вчився на платному.що він хоче від життя далі не знає, ддо мене і мами налаштований агресивно, нехоче ні про що говорити, робити, навіть тарілку за собою помити лінується, сидить в неті фільмидивиться, в ігри грає.довів нас до істерики в мами вже серце болить, а я не знаю як далі бути.Благаю порадьте, можливо є якийсь вихід з ситуації

1 ответ

Ответы

Здравствуйте, может быть не его вуз не его специальность?

Сколько ему лет?
Напомните ему если не учеба значит работа. Или и учеба заочно и работа .

А мама и отдохнуть должна и о себе подумать.