Шлунок. - вопрос №95611

Здраствуйте. Протягом 3 днів мене болить шлунок. Але я до кінця не можу зрозуміти чи це шлунок чи підшлункова. Апетит є, але після їжі виникає важкість. Пробувала пити таблетки від печії — не допомагає. Я не можу зрозуміти що зі мною таке. Раніше нічого подібного не було, були легкі отравлення, які швидко проходили, а такого болю я ніразу не відчувала.Протягом цілого дня у мене температура 37.2. Також у роті якийсь легкий застояний присмак. Зараз немаю можливості звернутися до лікаря. Підкажіть що це може бути і що варто їсти, а що не рекомендується. Спасибі.

2 ответа

Ответы

Якщ після вживання їжі відчуваєте важкість, то це прояв хронічного гастриту в стадії загострення. Підшлункова такого болю на дає. Але гастрит не такий значний запальний процес щоб дати підвищення температури. Можете спробувати настій кореневищ аїру (лепеха): 1 ст.л. залити 300 мл окропу, млоїти при щільно накритій кришці 3-5 хвилин, процідити гарячим, охолодити. Вживати по 2-3 ковтки щогодини. Їжа — дієтична.

У Вас серьезное заболевание и шутить с ним нельзя. Не исключается острый панкреатит. Требуется обследование. Я бы рекомендовал вызов «скорой». До приеза скорой — голод!