Мені не хватає уваги - вопрос №96631

Добрий день! В мене така ситуація… я з хлопцем зустрічаюся вже пів року, раніше він мені дарував квіти, зараз вже ні, ми з ним нікуди не ходимо.Він добре заробляє, але ніколи не дарує подарунки просто так.Була така ситуація коли ми з ним зайшли в магазин і я сказала, що хочу цю річ, але немаю з собою грошей, він ніяк невідреагував, тоді я сказала, що приїду сюди іншим разом і куплю… мені стало так образливо, невже важко було зробити мені приємно? чому він такий?((як мені з чим боротися, адже все в нас добре… а це мене просто вбиває((

Дополнение автора от 11.07.11 16:16:42

Дякую,Ірино! Мені не подобається його скупість по відношенню до мене, я його не можу назвати жадним по відношенню до інших людей(тобто родичі, близькі друзі), як мені себе поводити в таких випадках як тоді в магазині, як йому сказати про те що мене не влаштовує?

Ответы

Доброго Вам утра!

Вас тревожит скупость вашего МЧ вообще или Вам не нравится это по отношению к Вам лично?! Исходя из Вашего описания не совсем понятно, Вы считаете МЧ жадным, скупым, прижимистым, экономным или Вас волнует его нежелание тратиться на подарки для Вас, уточните, чего Вы хотите от психологов: совета, рекомендации, помощи… Удачи Вам. Ирина.