Другое

Місяць назад купили у господаря... - вопрос №969897

Місяць назад купили у господаря корову за 6ооо грн. Ветврач сьогодні зробив аналізи на лейкоз і виявив в неї захворювання. Потрібно терміново здати на мясокомбінат і сказав звернутися до господаря, щоб той повернув кошти за корову. Але попередній господар відмовився. Чи можна через суд відшкодувати збитки? корова тільна, недоїться. Прибутку не було ніякого.

Ответы

Сергей, а у вас суды еще работают? Вы обратитесь к «новой власти» в масках и с автоматами, они вам вместо суда все проблемы решат))))))) А если серьезно, то вам нужно обратиться за помощью на сайт, где консультируют по украинскому законодательству.