ДО 3- Х РОКІВ - вопрос №48140

ДОБРИЙ ДЕНЬ! В МЕНЕ ТАКЕ ПИТАННЯ, Я МАТИ ДВОЇХ ДІТЕЙ СТАРШОМУ 5 РОКІВ, І МОЛОДШОМУ4 МІСЯЦІ, ЗА ЯКИМ ЗНАХОДЖУСЯ В ДЕКРЕТІ ПО ДОГЛЯДУ ДО 3 РОКІВ СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА В ЯКОМУ РОЗМІРІ МЕНІ БУДЕ ВИПЛАЧУВАТИСЬ ДОПОМОГА ДО 3 РОКІВ МИЖ НЕПРАЦЮЄМО І В НАС ЦЕ ЄДИНИЙ ДОХІД!!! ??? ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!!!

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Я Вам вже відповіла, почитайте своє попереднє питання. Тим більше — якщо дитині всього чотири місяці — ви ще маєте час для оформлення державної допомоги. Ідіть до соцзабезу. Ваша допомога складатиме 25 тисяч гривень вього, її розбивають на два роки, спочатку Ви отримаєте 4850 грн., потім, щомісяця по 850 грн. на протязі 24 місяців, плюс 130 грн. "декретних" щомісяця додайте до 850 — це і буде складати розмір Вашої допомоги. Не тягніть — через два місяці Вас буде позбавлено права на отримання цієї допомоги. Не гайте час, в соцзабезі все розкажуть.