Із розповіді класного керівника: “В моєму восьмому класі є група хороших дівчат, які приймають активну участь в суспільному житті школи і класу.... - вопрос №1002454

Нещодавно ці дівчата підійшли до мене і відпросились на репетицію, яка повинна проходити в Будинку дозвілля і творчості учнів. Я їх відпустила з уроків. Але, керуючись якимось “шостим чуттям”, вирішила через деякий час передзвонити їм і виявила, що вони вдома. Я наполягла на тому, щоб дівчата одразу ж прийшли в школу і пояснили свої прогули. Незабаром вони прийшли і принесли записку від керівника гуртка про те, що були на репетиції. Як бути?”.

1 ответ

Ответы

Вам нужно поговорить с руководителем кружка, который дал записку, что они были на репетиции. И предупредить его, чтобы он не срывал вам занятия в школе.