гуси качки - вопрос №104908

у мене захворіла домашня птиця. понабрякали голови, біля клювів, у одного гуся око скоро вилізе так голова напухла, голова та шия лежать майже на спині. ледве ходять. що робити підкажіть, будь ласка

2 ответа

Ответы

Это похоже на инфекционное заболевание. Необходимо обратится в местную ветеринарную станцию для исследования птицы и взятия анализов.

Дісно це схоже на інфекційне захворювання і потрибно обстеження птиці. А спочатку можно пропоіти  Троміксин це універсальний препарат і він може допомогти.Також потрібні вітаміни біотан або аміновіт. На ліках є інструкціі. Будуть питаня пишіть у чат.