Чи можна виписати людину з квартири без її згоди? - вопрос №1088098

Мій чоловік є власником квартири, в якій ніхто не прописаний. Ми хочимо тимчасово прописати жінку, яка неє нашою родичкою(в неї є син 4роки).
Які в неї будуть права на дану квартиру?( вразі якогось конфлікту).
Чи можна буде виписати її без її згоди?

Ответы

Собственник квартиры ваш муж, у нее не будет никаких прав на эту квартиру. Она сможет только проживать в ней, на что вы изначально можете сделать указание.