В мене дуже банальна проблема. Проблема в тому що мені подобається один хлопець, але я про це нікому не розповідала навіть найкращій подрузі. І... - вопрос №1099945

тиждень тому подруга сказала мені що він їй ніби подобається, але вона не впевнена. А два дні тому ми з друзями пішли відпочивати в ліс. Всі трішки випили і подруга поцілувала цього хлопця. Звісно я не мала права ображатись. Але я через ревнощі поцілувала його найкращого друга. З другом все владнали і вирішили забути. Тепер я не можу розповісти їй правду і мовчати також не можу.Відчуваю себе дуже винною перед ними. Не хочу бачити ні її ні його, не знаю як себе поводити. Вся ця ситуація мене дуже турбує. Другу ніч не можу спокійно заснути. Дайте якусь пораду.Дякую.

Ответы

Лиза, здравствуйте. Подруга ни в чем не виновата и это Вы знаете. В любом случае поговорите с ней, расставьте все точки надо «I», как говориться — однозначно Вам станет легче на душе, если Вы даже и перестанете с ней после разговора дружить, ведь и так Вам Вы ее не хотите видеть, а после разговора есть шанс, что все наладится. От всей души, желаю Вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!