Доброї ночі) Ми з хлопцем почали зустрічатись зовсім недавно. мені 20 йому 26.Спілкувались по телефону, зустрілися лише 3 рази, так як живемо в... - вопрос №1107284

різних містах. Ми зрозуміли що в нас багато спільного, і наші плани на майбутнє співпадають, коли я говорила з ним, чи переписувалась то відчувала себе найщасливішою дівчиною на землі, мені подобалось у ньому все, навіть ріст, хоча я мріяла завжди про високого хлопця, а цей лише на кілька см вищий за мене. Все йшло своїм шляхом, але одного разу ми чомусь заговорили про родичів, найгірше те що після цієї розмови ми дійшли висновку, що маємо спільних родичів і самі ми є чотирьохюрідні брат і сестра. Потім ми це перевірили і мої батьки це підтвердили. Мої батьки не проти, а його навіть незнають про мене. Він чомусь навіть не захотів їх запитувати про це. все це було при останній нашій зустрічі, далі ми планували поїхати разом на цілий день відпочити, але хлопець пройнявся цією проблемою дуже сильно і ми не змогли більше зустрітися. Зараз ми знову спілкуємось лише по телефону і начебто намагаємось знайти якийсь вихід.Порадьте як підштовхнути його до рішучих дій, я його розумію, виходить ми ще самі незнаємо чи потрібні одне одному, а тут вже така проблема, вона чомусь дуже вплинула на нас, хоча я знаю що 4хюрідним можна і заводити сімю і бути в будь яких стосунках.НАйгірше я сама не впевнена чи він саме той, хоча до цього мені так здавалося? Як мені це перевірити, адже я немаю можливості з ним зустрітися? Хіба це причина для кроку назад?? Чи це лише привід?? І чи потрібно продовжувати відносини....? Дякую)

Ответы

Алина, здравствуйте. От Вас зависит лишь 50 процентов успеха, но надо постараться их превратить в 100. То что Вы далекие родственники, это не мешает Вам быть вместе, это допустимо по всем правилам. Поговорите откровенно с парнем и четко донесите свою точку зрения по поводу далекого родства, мне кажется, что на него оказывает это давление. После разговора Вам станет многое понятно и Вы примите для себя правильное решение. От всей души, желаю Вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!