Москва

Доброго дня!Моєму вуйкові 60 років,він отримує пенсію в розмірі 950 грн.Він звертався в УПФ для того щоб нарахувати йому надбавку до пенсії в звязку з тим що він проживає в населеному пункті який має - вопрос №1110044

статус гірського, але УПФ йому відмовило мотивуючи своє рішення тим що дана надбавка вже входить в ті 950 грн.вона в середині… але як дана надбавка може входити в ті 950 грн, якщо розмір мін.пенсії становить 949 грн.Вуйко має відповідне посвідчення, що свідчить те що він проживає в даній місцевості яка має статус гірського.Що робити в даній ситуації?

Ответы

Ви попросіть деталізацію підрахунку пенсії дядька. Буде відразу ясно.