Доброго дня..Мене звати Олена допоможіть будь-ласка зрозуміти я прживаю з чоловіком 10 років він розведений.Його перша жінка проживає в одному селі з... - вопрос №1123769

нами і також їхні спільні діти… Чоловік не хоче міняти місце проживання бо колись з жінкою в цьому ж селі купив хату і нехоче більше викідати гроші… Та я неможу жити тут так як мені важко зустрічатись з його жінкою і дивитись що в них з її чоловіком в житті почало все налагоджуватись бо знаю що раніше вони жили погано і діти були у нас… Та зараз живуть з ними і я бачу що матеріальний стан їх поміняв…

Ответы

Алена, здравствуйте. В формировании отношений участвуют ОБА, от Вас зависит 50 процентов. Постарайтесь донести свою точку зрения мужу, но если этого не удастся сделать, то кто то кому то должен уступить или же прекратить отношения… У каждого своя правда — Вы правы по своему, у мужа своя на этот счет позиция. Постарайтесь друг друга понять и найти обоюдный компромисс. От всей души, желаю вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!

Шендерова Елена