коли я завагітню? Галина, 10.06.1980 р.н., 21.00 година, Україна, м. Жовква, чоловік Максм 22.06.1980 р.н. Україна м. Львів - вопрос №1198421

вже є дочка, майже 8 років. До того 2 викидні. Вже третій рік плануємо, — і не виходить завагітніти…

Лучший ответ по мнению автора

Доброго здоров'я !
Дуже висока ймовірність вагітності при кінці листопада на початку грудня .

Благодаті вам !
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Пишите по-русски! Это русскоязычный сайт.