Киев

Помогите пожалуйста разобраться, где нас хотят "кинуть".Всех на заводе хотят перевести на ЧП. Обясните нам какая им выгода и какая нам.Пожалуйста на... - вопрос №1211205

нормальном языке. Стоит ли нам подписывать договоры или нет? Договір про надання бухгалтерських послуг № м. "__ "___________ 2014 р. Фізична особа — підприємець _______________ ,________, який діє від власного імені, з однієї сторони (надалі іменується Замовник), та________________________________________________________ (надалі — Виконавець) з другої Сторони, (разом іменуються „Сторони", а кожна окремо „Сторона") уклали цей договір про надання послуг (надалі іменується „Договір") про таке: 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 1.1. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Замовник дає завдання, а Виконавець приймає на себе зобов'язання по наданню передбачених цим Договором бухгалтерських послуг за плату (надалі іменуються «послуги»). 2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН 2.1. Виконавець із урахуванням положень Договору бере на себе зобов'язання щодо надання наступних послуг з ведення бухгалтерського обліку: • забезпечення дотримання у Замовника встановлених єдиних методологічних засад бухгалтерського обліку, складання і подання у встановлені строки фінансової звітності; • організація контролю за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку господарських операцій Замовника; • організація бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності Замовника й контролю за використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів; • забезпечення організації обліку й звітності Замовника; • забезпечення контролю за законністю, своєчасністю й правильністю оформлення фінансових документів; • складання звітних калькуляцій собівартості продукції (робіт, послуг) для Замовника; • забезпечення нарахування й перерахування податків і зборів (податкових платежів), вкладів на соціальне страхування; • здійснення контролю за дотриманням порядку оформлення первинних бухгалтерських документів, розрахунків та платіжних зобов'язань; • забезпечення своєчасного складання бухгалтерської та податкової звітності на підставі даних первинних документів і бухгалтерських записів, подання їх в установленому порядку до відповідних органів; • здійснення контролю за змінами чинного податкового, фінансового та іншого законодавства, що безпосередньо пов'язані із суттю послуг, які надаються Виконавцем за цим Договором.2.2. При наданні послуг за цим Договором Виконавець зобов'язується: • забезпечувати таку якість надаваних послуг, що відповідає вимогам, які звичайно ставляться до аналогічних послуг; • дотримуватися визначених Замовником ділових принципів, стратегії і тактики ведення бізнесу; • дотримуватися вимог нормативних актів про нерозголошення відомостей, що становлять комерційну таємницю, або іншої конфіденційної інформації, передбачених чинним в Україні законодавством; • усувати допущені відхилення від умов цього Договору або недоліки у наданих послугах, що погіршують їх результати. 2.3. Замовник зобов'язується: • протягом 10 днів з моменту набрання чинності цим Договором надати Виконавцю документи, необхідні йому для виконання передбачених цим Договором обов'язків; • періодично надавати підтверджену документально інформацію про отримані прибутки та збитки; • на вимогу Виконавця надавати необхідну додаткову інформацію та документи; • забезпечити Виконавця необхідними для виконання умов Договору матеріальними та фінансовими ресурсами; • оплатити надані за цим Договором послуги. 2.4. Права замовника:, • приймати від Виконавця надані послуги шляхом підписання акту наданих послуг, якщо послуги відповідають умовам Договору, і оплачувати їх на умовах цього Договору; • забезпечувати Виконавця усім необхідним для виконання умов цього Договору. 3. РОЗМІР 1 ПОРЯДОК ОПЛАТИ 3.1 За надання передбачених Договором послуг Замовник виплачує Виконавцю плату, узгоджену Сторонами у акті здачі-приймання наданих послуг, протягом 10-ти днів, після підписання акту здачі-приймання наданих послуг. 3.2. Здавання послуг Виконавцем та приймання їх результатів Замовником оформлюється Актом здавання-приймання наданих послуг, у якому зазначається вартість роботи, який підписується повноважними представниками Сторін не пізніше наступного робочого дня після фактичного надання послуг. 3.3. Підписання Акту виконаних робіт представником Замовника є підтвердженням відсутності претензій з його боку. 4 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН 4.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених на них зобов'язань згідно з чинним законодавством. 4.1. Виконавець зобов'язаний компенсувати всі штрафні санкції у випадку донарахування податків на Замовника з вини Виконавця. 5. ДОСТРОКОВЕ РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ 5.1. Договір може бути розірвано за погодженням сторін. 5.2. У разі порушення однією із сторін зобов'язань за договором інша сторона має право розірвати договір в-односторонньому порядку. 6. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ 6.1. Усі спори, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами. 6.2. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного в Україні законодавства. 7. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ 7.1. Умови цього Договору, будь-яка інформація стосовно фінансового стану Сторін та обставин, які стосуються виконання Договору, є суворо конфіденційною інформацією і вона не повинна прямо або непрямо розголошуватися будь-якій іншій фізичній або юридичні особі, включаючи органи державної влади, з якою б то не було метою, за винятком випадків, передбачених законодавством. Будь-яка із Сторін цього Договору не повинна використовувати або копіювати таку конфіденційну інформацію, окрім цілей цього Договору. 7.2. На запит будь-якої із Сторін цього Договору чи на підставі угоди, укладеної між Сторонами, можуть встановлюватися інші умови дотримання конфіденційності. 8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ 8.1. Термін дії Договору з моменту підписання до «__. 8.2. По закінченні терміну дії Договору, за відсутності взаємних претензій між Сторонами, термін дії Договору автоматично продовжується на кожний наступний рік до розірвання Договору, яке оформлюється додатковою угодою. 9. ІНШІ УМОВИ 9.1. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, у тому числі пов'язані із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регламентуються цим Договором та відповідними нормами чинного в Україні законодавства. 9.2. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні Договори, протоколи про наміри та будь-які інші усні або письмові домовленості сторін з питань, що так чи інакше стосуються цього договору, втрачають юридичну силу. 9.3. При письмовому оформленні додатків до цього Договору або інших документів, пов'язаних з виконанням цього договору, сторони мають право використовувати факсимільне відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронно-числовий підпис або інший аналог власноручного підпису. 9.4. Будь-яке повідомлення, що надсилається згідно з цим договором повинно подаватися у письмовій формі, із дотриманням відповідних процедур підтвердження отримання такого повідомлення при доставці особисто, поштою, телефоном на адресу відповідної сторони. 9.5. Сторона несе повну відповідальність за правильність вказаних нею у цьому договорі реквізитів та зобов'язується своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну. 9.6. Додатки до цього договору є його невід'ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі, підписані Сторонами та скріплені їх печатками. Всі виправлення за текстом цього договору мають силу та можуть братися до уваги виключно за умови, що вони у кожному окремому випадку засвідчені підписами Сторін та скріплені їх печатками. 9.7. Цей договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із Сторін. 9.8. Замовник є платником податку______________ 9.9. Виконавець є платником податку ______________ 10. АДРЕСИ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН Замовник: Виконавець: ________________________ (підпис) (підпис М. П. Акт №__ здачі-приймання за Договором про надання бухгалтерських послуг №__________ від «___ »____________________ p. м. «___ »____________ 2014 p. Фізична особа — підприємець ________________________, який діє від власного імені, з однієї сторони (надалі іменується Замовник) та ______________________________________________________________ (надалі — Виконавець) з другої Сторони, підписали цей акт про наступне: 1. Послуга надана Виконавцем повністю, у відповідності з укладеним договором. 2. Предмет наданої послуги: бухгалтерські послуги. 3. Вартість послуги:___________________ грн., безПДВ. 4. Взаємних претензій Сторони не мають. Підписи Сторін: Виконавець Замовник / / / / ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ № м. "___ "____________ 2014 р. Товариство з обмеженою відповідальністю ………………………(надалі іменується «Замовник») в особі Генерального директора …………………………….., який діє на підставі Статуту, з одного боку, Та Фізична особа-підприємець_________________________________ (надалі іменується «Виконавець»), який діє від власного імені з іншої сторони, (в подальшому разом іменуються «Сторони», а кожна окремо — «Сторона») уклали цей Договір про надання послуг (надалі іменується «Договір») про наступне: 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1.1. В порядку та на умовах, визначних цим Договором, Виконавець на власний ризик зобов'язується за завданням Замовника протягом визначеного в Договорі строку надавати за плату наступні послуги: _______________________________________________________________________ (надалі іменуються «послуги»), а Замовник зобов'язується прийняти та оплатити надані послуги. 2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН 2.1. Виконавець зобов'язаний: — за завданням Замовника особисто надавати останньому визначені цим Договором послуги в обумовленні Сторонами строки; — забезпечувати якість наданих послуг відповідно до вимог, які узгоджені Виконавцем із Замовником, згідно із вимогами, яким такі послуги звичайно повинні відповідати; — неухильно дотримуватись правил технічної безпеки встановлених чинним законодавством України та локальними актами Виконавця та Замовника. Підписавши цей Договір, Виконавець підтверджує обізнаність з вказаними правилами; — у випадках визначених законодавством отримати необхідні дозволи, ліцензії на виконання відповідних робіт та наданню послуг по виконанню цього Договору; — суворо дотримуватись санітарних норм та протипожежних правил безпеки, встановлених чинним законодавством України та локальними актами Виконавця та Замовника. Підписавши цей Договір, Виконавець підтверджує обізнаність з вказаними правилами; — забезпечувати цілісність та збереження матеріальних цінностей та майна Замовника під час надання відповідних послуг, не допускати псування та надмірного використання сировини та матеріалів Замовника під час надання відповідних послуг; — у випадку виникнення у Виконавця обґрунтованих сумнівів, відносно дотримання обумовлених строку чи якості надання послуг, Виконавець зобов'язаний терміново письмово повідомити про це Замовника. 2.2. Виконавець має право: — отримувати від Замовника інформацію, необхідну для надання послуг за цим Договором; — отримувати від Замовника матеріали, необхідні для надання послуг за цим Договором; — отримати за надані послуги оплату в розмірах і строки, передбачені цим Договором. 2.3. Замовник зобов'язаний: — приймати від Виконавця результати надання послуг, якщо надані послуги відповідають умовам Договору, і оплачувати їх в розмірах і в строк, передбачені цим Договором; — забезпечувати Виконавця інформацією, необхідною для надання послуг; — надавати Виконавцю консультації з приводу господарської діяльності по наданню послуг визначених цим Договором. 2.4. Замовник має право: — відмовитись від прийняття результатів надання послуг, якщо надані послуги не відповідають умовам Договору,, і вимагати від Виконавця відшкодування збитків, якщо вони виникли внаслідок невиконання або неналежного виконання Виконавцем взятих на себе обов'язків за цим Договором; — у випадку порушення Виконавцем будь-якого з обов'язків передбачених п. 2.1 розірвати цей Договір у односторонньому порядку без компенсації вартості неналежним чином виконаних послуг; — у будь-який час перевіряти хід виконання робіт. 3. ОПЛАТА ПОСЛУГ І ПОРЯДОК ЇХ ПРИЙМАННЯ 3.1. За надання передбачених Договором послуг Замовник виплачує Виконавцю плату обумовлену сторонами та зафіксовану у Акті приймання-передачі наданих послуг, протягом 10-ти банківських днів з моменту підписання акту. 3.2. Здавання послуг Виконавцем та приймання їх результатів Замовником оформлюється Актом приймання-передачі наданих послуг, який підписується повноважними представниками Сторін. 4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ 4.1. У випадку порушення Договору Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та (або*) чинним законодавством України. 4.1.1. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього Договору. 4.1.2. Порушенням Договору є надання послуг Виконавцем під час того, коли він знаходиться у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. Встановлення ознак стану алкогольного чи наркотичного сп'яніння Виконавця може бути проведено представником Замовника у будь-який час надання послуг за цим Договором, шляхом проведення візуального огляду чи іншими способами. 4.2. У разі виникнення нещасного випадку під час надання послуг за цим Договором з вини Виконавця, усунення негативних наслідків такого нещасного випадку відбувається за рахунок Виконавця. 4.3. Усі спори, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку. 5. ДІЯ ДОГОВОРУ 5.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та скрідлення печатками Сторін. 5.2. Строк цього Договору починає свій перебіг у момент, визначений у п. 5.1 цього Договору та закінчується «____ »________________ 20_ р. По закінченні терміну дії Договору, за відсутності взаємних претензій між Сторонами, термін дії Договору автоматично продовжується на кожний наступний рік до моменту письмового розірвання Договору, яке оформлюється додатковою угодою. 5.3. Закінчення строку цього Договору не звільняє Сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії цього Договору. 6. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ 6.1. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні договори, протоколи про наміри та будь-які інші усні або письмові домовленості Сторін з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу, але можуть враховуватися при тлумаченні умов цього Договору. 6.2. Всі виправлення за текстом цього Договору мають юридичну силу та можуть враховуватися виключно за умови, що вони у кожному окремому випадку датовані, засвідчені підписами Сторін та скріплені їх печатками. 6.3. Цей Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою у двох однакових примірниках, які мають однакову юридичну силу, — по одному для кожної із Сторін. 6.4. Підписанням цього договору Сторони дають згоду на обробку використання своїх персональних даних про фізичних осіб, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН Товариство з обмеженою відповідальністю ……………………………………………………………Платник податку на прибуток на загальних підставах Генеральний директор _____________ ВИКОНАВЕЦЬ Фізична особа-підприємець______________________________________________________________ адреса:__________________________________________________________________ тел.___________ р/р:____________ ,__ у______________________________________________________ МФО_________ ІПН:___________________, платник єдиного податку /
2 ответа

Ответы

Нормальная практика, во всем СНГ)
Первое и самое главное работодатель уйдет от уплаты БОЛЬШИХ налогов, вы главное на словах договоритесь, чтобы он уплачивал налоги за вас — если на вашем ЧП будет проходить БОЛЬШОЙ оборот той работу или продукции к которой вы не имеете отношения. Если интересует подробне спрашивайте в личку, не зебывайте выбирать лучший ответ среди экспертов для нас это очень важно.
Безусловно в данном случае работодатель хочет сьэкономить. Что для вас ухудшается — вы перестаете попадать по действие КЗоТ, т.е. не будете получать отпускные и прочие компенсации. Также для того, чтобы уволить работника по КЗоТу нужно поискать весомую причину, для того чтобы расторгнуть такой договор — никаких причин не нужно. Далее — у вас появляются расходы, связанные с уплатой единого налога и единого социального взноса. Их должен возмещать работодатель. Если заключение договора неизбежно, то я бы посоветовала обязательно включить стоимость услуг в договор! а не оставлять как сейчас, что стоимость услуг регулируется актом выполненных работ. Также в стоимость услуг (т.е. вашу зарплату) необходимо включить доп.расходы на оплату налогов и сборов. Попробуйте включить оговорку о какой-либо компенсации, если договор расторгается досрочно Заказчиком (т.е. работодателем).