Другое

Чолові продав за 50000 грн житловий будинок що знаходиться у Полтаві. Оскільки покупець вже мав будинок , розташований у Кременчуці,... - вопрос №1219028

сторони, побоючись що нотаріус відмовить їм у посвідченні угоди купівлі – продажу будинку, обмежилися одною простою формою угоди. Покупець сплатив 30 000 грн. одразу, а решту суми пообіцяв сплатити протягом року. Переїхавши в будинок, покупець виявив, що дерев’яна підлога уся згнила і потребує повної заміни. Через це відмовився сплачувати решту суми чоловіку, мотивуючи це тим, що він приховав від нього цей недолік. Чоловік своєї вини не визнав, заявивши, що він продав старий будинок і через це і ціна була не висока. Не отримавши від покупця решту суми за будинок, чоловік звернувся з позовом до суду про примусове стягнення 20 000 грн.2. Яке рішення повинен винести суд? 3. Чи змінилося б рішення суду, якщо б покупець не мав у власності ще одного житлового будинку?

Ответы

Доброго дня. У договорі купівлі — продажу вказана сума продажу 50 тис.? Якщо так — суд задовольнить Ваш позов. Наявність у покупця житлового будинку не має жодного відношення до цієї судової справи.

З повагою, адвокат Бродська К.О.