Добрий день. Підскажіть будь ласка, що варто зробити, коли ти для друга стаєш непотрібною, у моїй ситуації виходить що я все зроблю для того щоб допомогти при його важкій ситуації, і все його - вопрос №1231169

розмова починається з того що йому потрібна допомога, у мене таке відчуття немов мене використовує, оскільки сам не допомагає, і час разом як би мені хотілось не проводимо. Та мені нетак важливо його допомога, як підтримка та присутність, спільне проведення часу… допоможіть розібратись.
1 ответ

Ответы

Доброго дня
а чому вам здається що вас використовують? Як давно ви знайомі? Розкажіть про ваші стосунки? Що вам здається вам слід було б зробити?

Леушин Андрей