Доброго вечора! що мені робити?я мамочка двійні, розведена, зарез зустрічаюсь з хлопцем уже рік,зарез проживаем разом,але він ще нехоче приймати моїх... - вопрос №1236831

діток, батькі його проти, плюс до цього всього мене звільнили з роботи 2 дня назад, я запуталась пропало бажання жити все достало хочеться десь заховатися на безлюдному острові? Що робити?

Ответы

Налаштуйтесь на успіх! Шукайте роботу, спокійно живіть! Якщо хлопець Вас любить, буде з Вами!

Юлия Ульянова