задача на свободное падение - вопрос №128484

СРОЧНО! ПОЖАЛУЙСТА зістрибуючи з деякої висоти та перебуваючи у вільному падінні 0,01 хв. ви можете досягти швидкості, яку має парашутист у ммент приземлення.За цими даними визначити 1)швидкість руху парашутиста, коли він торкається землі 2)висоту з якої вам необхідно стрибнути

1 ответ

Ответы

Швидкість руху парашутиста, коли він торкається землі знаходимо з формули швидкості при вільному падінні:

v = g*t = 9,8*0,6 = 5,88 м/сек,

де 0,6 сек = 0,01 хвилин, 9,8 — прискорення вільного падіння.

Висоту з якої ВАМ необхідно стрибнути знаходимо з формули шляху при вільному падінні:

h = g*t^2/2 = 9,8*0,6^2/2 = 1,764 метра.

До речі, я ніколи не стрибав з парашутом, але спілкувався з такими людьми. Кажуть, що враження незабутні)) Отже не забудьте оцінити мою відповідь))

Михаил Александров