Задача - вопрос №131823

Задача. AT "Фотон" передало автотранспортному підприємству для доставки магазину «Радіотехніка» свою продукцію — партію телевізорів на суму 900 тис. грн. При прийомці товару від перевізника отримувачем виявлена нестача товару на суму 3500 грн.<br />Оцініть ситуацію та прийміть вірне рішення?

Лучший ответ по мнению автора

Направляйте претензию автотранспортному підприємству о возмещении недостачи товара согласно договору и актам приема-передачи.Если реакции не последует то обращайтесь в суд. Поподробнее могу разьяснить через чат.