хирургия - вопрос №131972

Я порваля зв, язки на правій нозіі, я носила гіпс, але вже пройшло два місяці але біль в нозі не проходить, набряк залишився. Скажіть будь ласка, як лікувати далі, які нагрузки можна робити та які тренувальні вправи? Дякую

1 ответ

Ответы

Для призначення подальшого лікування вам необхідно звернутися до хірурга. Для початку потрібно з'ясувати зрослися ваші зв'язки. А поки, бережіть ногу і будьте здорові!