Мені 16 років,мій хлопець мій однокласник,я йому подобалася дуже давно,він завжди приділяв мені увагу,а я не звертала увагу, а все можливо тому,що... - вопрос №1336413

він курив,і не дуже подобалася його компанія. Але так як ми часто разом, я почала закохуватися в нього, тим більше коли було таке ставлення до мене, він справді був закоханий в мене. І ось, я сама зрозуміла, що вні мені подобається,і з літа ми більш тісно почали спілкуватися, а потім ми почали зустрічатися, це було як казка, він все робив, що я тільки просила, він завжди був поряд, часто дарував квіти, здиовував мене. І все було прекрасно, він навіть пообіцяв кинути курити,і справді курив менше. Але звичайно, не було без сварок. Та мені навіть інколи подобалося так сваритися, так як при примиренні, я чула від нього найкращі слова, він завжди боявся мене образить. Не спілкувався з дівчатами, бо я дуже ревнива. Але він інколи ображався, хоча і не дуже показував це як я, коли я змушувала іти раніше додому, бо мене не дуже пускають гуляти, як його, а він говорив:«та я ж з хлопцями, не переживай, я ніколи тобі не зраджу».Його компанія я добре знала, часто з ними гуляла. І тут у його друга День народження,і приїхала його сестра, вона старша, живе за 200 км приблизно, з нею він спілкувся, але я ревнувала, бо розуміла що вона набагато краща за мене. Він і справді пеерстав спілкуватися з нею, переписуватий Вконтакті. На Дні народженні він і справді з нею не спілкувався, був поряд зі мною. Та ось ми ходили класом щедрувати, з ним було щось не те, він ходив сумний, нічого не хотів,і на моє питання «що таке», відповідав, що розкаже пізніше, дуже особисте. І ще сказав, що тепер він зміниться, бо йому друг сказав, що він дуже слухається мене, як «сопля»(вибачте за вислів). Мені стало обідно, але я нічого не сказала… На другий день, його не було в школі, але я у свого однокласника, який також дуже дружить з моїх хлопцем, взяла телефон і порчитала Вконтакті, а саме у бесіді, де всі його дурзі переписуються, що мій хлопець зараз у того друга, а у відповідь хтось з хлопців написав «тоді ясно чого він у тебе, сестра ж не поїхала». Я почала дуже плакати, бо розумію, що вні пішов до неї. ЦЕ були сльози,істерики, до нього подзвонила почала це казати, він говорив «вибач, ну вона просто друг» і так далі.Але я не могла цього витримати,і ввечері я попросила зустріться, ну все що він говорив, я розуміла-вона йому опдобається, хоча він говорив «я тебе ніколи не покину, ми будемо разом». Я плакала ще не один вечір. І тільки коли це заспокоїлося, почалося інше, він справді став гірше відноситися до мене,і почали серйозно говорити, виявилося, що він хоче свободи, йому набридло те.що при мені не можна курити, я серджуся дуже, а вні кинути не можу, набридло те, що я завжди прошу гуляти вдвох, а йому хочеться і з друзями + що я змушую раніше приходити додому. Я плакала знову, бо розумію що втрачаю його. Але сказала:«Добре, гуляй з друзями.», один вечір я так витримала, але коли він подзвонив знову почалися розмови про це,і він говорить, що йому набрид контроль, хоча мене він любить, я не хоче втратити, що з хлопцями він все може робити, а зі мною ні, йому приходиться зо мною погуляти, побігти до хлопців, щоб покурити і бігти додому, бо терба мені дзвонити, бо як запізнеться, то я ображаюся. Але мені здається, що він просто почав розлюблювать мене, бо раніше він і сам говорить такого не було, а тепер йому набридло. І я не знаю, що робити, зараз я боюся втратить його, він для мене все, але терпіть що вні завжди з хлопцями, курить і гуляє набагато довіше ніж я теж не можу… Допоможіть з порадами, будь ласка. Дякую

Ответы

Здрастуйте, Маріє! Дякую Вам за докладний опис Вашої проблеми.

Я дуже шкодую, що у Вашій історії кохання все так заплутано. Ви повинні чітко розуміти, що Кохання — це світле почуття і коли ми кохаємо одну людину, і кохаємо її по-справжньому, ми не можемо думати про інших! Нас не цікавлять наші колишні або ті, хто можливо, з якихось обставин може бути в майбутньому після цієї людини. Нас цікавить тільки один, то що є зараз. І ми тримаємося за нього, як за останнє в нашому житті.

Судячи з поведінки Вашого хлопця, і якщо ще враховувати його вік, можу сказати що йому відносини нецікаві. Саме серйозні стосунки, які життєво важливі. Йому більш цікаві друзі, ніж відносини. Зауважте. Не Ви йому нецікаві, а саме відносини, тому що якби Ви були б йому нецікаві, він би спілкувався з дівчатами. А по Вашим словами він цього не робив.
Хлопчик не може визначитися що і хто йому потрібен: Ви, друзі, вільний час з самим собою, з друзями або Вами.
Будь ласка, не турбуйтеся! Якщо Ви байдужі людині, і тим паче якщо він дурний і не розуміє ВАЖЛИВОСТІ В КОХАННІ — його потрібно відпустити. Якщо Ви цього не зробите — у Вас з'явиться депресія, стреси, апатія і багато інших проблем які будуть сильно Вам заважати вже в той момент, коли у Вас буде один постійний чоловік. Не дозвольте  руйнувати Ваше майбутнє сімейне щастя через тих проблем, які є у Вас зараз.

Машенька, займайтеся улюбленою справою, спілкуйтеся зі своїми батьками, близькими, дивіться кіно, гуляйте по місту, відпочивайте, слідкуйте за свою красою.
Ви в тому віці, коли все сприймаєте дуже вразливі. Коли вам буде 18 років, коли Ви підростете, Ви змінитесь і на відносини будете дивитися інакше. Не травмуйте свою психіку через людей, які навіть не розуміють важливості кохання. Якщо воно для них всього лише розвага — це нерозумно, у них в житті нічого не вийде.

Будьте собою, любіть себе, адже ви дівчина — а значить Ви прекрасна! І у Вас в житті все вийде якщо Ви навчитеся себе поважати.

С повагою, К.