Задачи. - вопрос №135839

Помогите решить задачи!!! У розгляді справи за позовом Овсієнка до Кононенка про поділ будинку, що є їх спільною власністю, брав участь адвокат Михайленко. У судовому засіданні позивач був відсутній. михайленко від імені Овсієнка уклав мирову угоду з Кононенко, яка була визнана судом. Овсієнко подав апеляційну скаргу, зазначивши, що адвокат уклав мирову угоду всуперч його бажанню. Чи законні дії суду? Чиобгрунтована скарга позивача? Як оформляються повноваження адвоката на ведення справи в суді???

Дополнение автора от 30.10.11 22:22:56

Завод «Електроапаратура» подав позов до Старченка про стягнення 5 тис грн за вчинену моральну шкоду. В судове засідання зявився директор заводу. Оскільки директор не подав довіреності, суд не допустив його до участі у справі і слухання справи відкликав. Наступного разу директор надав суду довіреність н ведення справи за підписом свого заступника. Суд знову не допустив його до участі у справі, зазначивши в ухвалі, що заступник директоране мав уповноважувати свого керіника на ведення справи.

Чи правильні дії суду? Чи може керівник представляти і захищати інтереси свого підприємства в суді? Як оформлюються його повноваження?

Заранее спасибочки!!!