гиникология - вопрос №147560

Здравствуйте! Уважаемый доктор! Обращаюсь к Вам со следующим вопросом: Справа в тім, що я рік як живу статевим життям як вийшла заміж, до того нікого небуло ось недавно в мене появились такі симптоми--- як біле виділення,і свербіж дуже сильний, я пішла до врача вона сказала що це передалось половим путем і там є якийсь вірус приписала таблетки в влагающе КлионД на 10 днів в влагающе,і Цител підмиваться і більше нічого!!! У мене таке питання чи це чоловік передав мені цей вірус бо скимсь займався чи може буть щось інше????????

1 ответ

Ответы

Здравствуйт Ирина!

Конечно же, половую инфекцию «ветром надуть» не могло! И Вашему партнеру, очевидно - тоже необходимо провериться и сдать анализы. Лечению подлежат оба партнера!