.Страх перед чимось ) - вопрос №1482290

Добрий день, мене звати Андрій і мені 15 років. В мене виникає якійсь страх та невпевненість в собі коли я відповідаю перед класом (в школі), особливо коли виходжу до дошки, виходжу на клас, читаю на весь клас, читаю по англійському і майже завжди.(При цьому в мене пітніють сильно руки та трясуться на класі трясуться ноги і стояти дуже незручно «стаю теплим))»- чи кров в голову іде), ну одним словом не так як завжди і це дуже не зручно і я не можу зосередити увагу навіть на найпростішому(((( ) Я не знаю. що я можу зробити щоб пройшов мій страх(( З ним я просто не можу нормально розвиватись. Вивчивши матеріал я не можу його розповісти, навіть знаючи його дуже-дуже добре я просто його забуваю, уваги не стає. І я стаю «повним дурнем» — хоча я розумний і досить добре. такий страх в мене не тільки в школі. Я ходжу на додаткові заняття і там також в мене страх.Я не можу відповісти чітко та допускаю дуже багато помилок на що мені кажуть що я нічого не вчу(((Також він виникає в дурних зовсім ситуаціях(( наприклад я грав в шашки і придумавши тактику і чекавши її реалізацію в мене почали жах як трястись руки((( хотілось просто вийти і я все забув що хтів зробити(( (це просто жах шахи це ж не якась там життєво важлива подія це просто розвага і тут таке). В школі перейшовши в новий клас я відчуваю що я ну просто там не потрібен. Що мене було в ньому, що немає, нічого не зміниться. Таке враження що я нікому не потрібен( І мене просто використовують( Я новими людьми ну мою думку я не боюсь розмовляти. Я зможу підійти і запитати щось, або поговорити. Я активний, веселий, добрий і таким хочу бути завжди. Ну в класі я зовсім інший. І коли починається цей страх то капець ) Я просто не схожий на себе. В мене я два кращих друга. З якими я вільно спілкуюсь. також, як приклад можна привести в спорті. граючи з більш критими хлопцями в мене теж з'являється ця невпевненість страх перед чимось і я починаю дуже погано грати і не можу сказати нічого точно і внятно. Дуже хочу щоб хтось мені допоміг.Розповісти це батькам я не можу. Я тоді стану дивитись на них по іншому і мож стану себе почувати безпорадним. І вони мене не зрозуміють і не допоможуть( Піти по психолога я також не можу. адже про це дізнаються батьки і потрібно брати в них кошти) Ну і мені якось не зручно( Допоможіть мені, хоча-би порадами. И тим що в мене таке. що мені можна робити щоб це зникло. Можливо якісь вправи. Завдання. Дякую за розуміння.
2 ответа

Ответы

понятно что вы обладаете хорошими человеческими качествами,
но не все вас принимают
и потом если вы не обладаете какими то качествами например к учебе или публичным выступлениям
то страдать от этого вовсе не стоит
у каждого свои таланты нужно умеренно относиться к своим промахам, скажем прощая себе и не казня, любя себя скажите я себе позволяю и прощаю себе.
Зато я там то и там то может вы широкий по натуре гостеприимны, приветливы, в вашем возрасте многим свойственно замыкаться на себе, мучить себя, конечно не допускайте этого.
Спорт и близкие друзья всегда помогают раскрепощению личности, сбросить лишнее, что мешает свободно жить.
Если это публичные выступления, то пробуйте постоять перед немногими и с простым обращением не на тему учебы где вы сомневаетесь в своей информации.
Выберите более тихое место для начала перед небольшим и может знакомым количеством людей и с простой информацией.
Наблюдайте себя, не говорите много, выберите одного слушателя который вам симпатизирует или вы чувствуете себя более уверенно в контакте с ним.
Может вас пугает оценка на ваше выступление.
Оценка вашего присутствия на выступлении ваш внешний вид сумма фактов не дающих вам комфорта может быть большой вам нужно если их слишком много от каких то просто отсечь себя так как буд то их не существует например как буд то аудитории восе отсутствует и главное вам рассказать свою тему и контакт с преподавателем.
оставьте только главное в этом вопросе вы ведь не актер только ученик.
Оставьте тему ответа на поставленный вопрос перед преподавателем и все а лучше пореперируйте это будет вам даже интересно .
Выходите к доске когда уроки закончились попросите кого нибудь посидеть в классе как буд то аудитория и тепетируйте
ну и как вам страшно?
Доброго дня, Андріє! На привеликий жаль, оскільки Вам не виповнилося 18 років, на сайты Ви не зможете проконультуватися чи отримати рекомендації. Однак, я Вам можу дати пораду: обов'язково поділіться з кимось своєю проблемою, окілтки приховуючи її, в Вас тільки накопичується напруга. Це може бути шкільний психолог, і він не розкаже нікому, навіть вашим батькам, а ще краще, довіртеся батькам, оскільки вони як найбілиш близькі люди можуть вебічно вам допомогти. Шукайте допомоги, і Ви її знайдете!