точка рівновіддалена від вершин рівнобедренного трикутника лежить на відстані 30 см від площини трикутника. знайдіть відстань від даної точки до вершин трикутника якщо його основа дорівнює 24 см, а бі - вопрос №1489695

вершин трикутника якщо його основа дорівнює 24 см, а бічна сторона 20 см

Ответы

Используем формулу Герона для вычисления площади треугольнтка. Потом находим радиус описанной окружности R=abc/4/S. И по теореме Пифагора находим ответ.

Михаил Александров