На экране телевизора Philips появляется надпись ant galio browser как это убрать. Появляется только на цифровых каналах. Как убрать. - вопрос №1580410

1 ответ

Ответы

What I have tried so far :
— Re-install channels -> no change
— Update channels -> no change
— Cold start (1 night unplugged) -> no change
— Re-init from main menu -> Temporary improvement, but today again only 1 or 2 TV channels are visible
— Contact Philips support -> Got a request number, but they simply don't reply emails apparently… No comment...