кредит - вопрос №162080

Добрий день. Така ситуація: особа не забрала в відділенні банку крединту карточкі ПриватБанк.(яку зазвичай видають разом з картою на заробітну плату) .інша особа, за допомогою працівника банку. забрала дану кредитну картку. та здійснила операції кредиту.по цій картці. Так з власника картки.вже на протязі 4 років. стягується заробінтна плата.для покриття пені, по кредиту( це я думаю, що для покриття пені. оскількикожен місяць їй не нараховується заробітна плата).Підскажіть будь ласка.що можна зробити. і з чого почати.?? Я тільки студент.тому вако розбираюсь.

Ответы

Добрий день.

Дану кредитну картку слід було активувати для того, щоб почати знімати з неї кошти. Як правило ця дія проходить шляхом відправлення банком СМС на номер моб.телефону, який зазначався особою в анкеті для отримання зарплатної картки. В даному СМС Банк просить активувати картку шляхом відправлення на цей же номер відповіді. Хоча можливо це не єдиний спосіб активації.

Теж незрозуміло, чому протягом 4-х років ніяких дій з сторони власника зарплатної картки не вчиняється. В першу чергу, необхідно звернутися в Банк (письмово) з проханням пояснити, на якій підставі стягуються кошти. Взяти виписку по рахунку, щоб зрозуміти, що саме Вам нараховують і за що стягують. Звернутися в правоохоронні органи з заявою про вчинення шахрайських дій.