замовила товар в соціальній мережі ВКОНТАКТІ) після оплати товару на суму 650 грн продавець просто перестала виходити на зв'язок зі мною, потім... - вопрос №1651346

писала що помилково відправила посилку не туди, потім писала що вона загубилась, потім відправила номер чужої посилки, потім знову не виходила на звязок, я почала вимагати від неї повернення грошей, вона знову ж таки не виходила на звязок, не відповідала на смс вконтакті, та я продовжувала їй писати про повернення грошей, пізніше вона мені написала що поверне гроші та вже минуло більше місяця і грошей вона мені досі не повернула,і далі ігнорує мої смс та дзвінки. У мене є чек після оплати, вся наша переписка роздрукована де видно що вона постійно мене обманює і затягує час,є дані цієї особи, чи можу я з цим звернутися до міліції? І куди мені звернутися щоб повернути власні кошти?
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте.
Да. Нужно обратиться в милицию.
Если обманули в интернет-магазине, нужно идти в милицию