Добрий день.Мені 20 років.Ось яка проблема:зустрічаюсь з хлопцем уже майже 2 роки...але ми майже через день сваримось...ось вчора він мене лишив,і... - вопрос №1691383

навіть причину не сказав, на дзвінки не відповідає, не відписує.Я не знаю просто що далі робити.Люблю я його дуже сильно, але і терпіти це все майже уже не лишилось сил.І каже що боїться відповідальності...і не один раз він казав що не знає чи любить… але і відпустити теж неможе...(Він лишається у мене вдома, я у нього теж, батьки знають все… але каже що це нічого не значить… а я боюсь якщо ми розійдемось остаточно то що будуть батьки казати мені(

Лучший ответ по мнению автора

Доброго дня, Наталю.  Якщо Ви зустрічаєтесь 2 роки, хлопець познайомив з батьками своїми, з Вашими познайомився, звичайно щось до Вас він почуває, але, оскільки має багато вагань — не впевнений у своїх почуттях. Погодьтесь, коли людина без попередження ігнорує, говорить, що не знає чи любить — це не показний великих палких почуттів… на жаль.  Також не зовсім ясна причина Ваших сварок.
Ви написали, що хлопець не може відпустити Вас. А  Ви спробуйте відпустити його. Можливо, щоб зрозуміти Вашу вагомість у його житті, Вам потрібно залишити його в спокої. Якщо йому буде Вас бракувати — він дасть Вам знати. Якщо Ваша відсутність у його житті нічого не змінить — подуймайте чи варті Ви таких відносин. Вам лише 20 і буде шкода, що місце люблячої людини буде займати людина, яка Вас не цінує. За батьків не переживайте, далеко не всі відносини закінчуються весіллям. Ви нічого поганого не зробили, щоб Вам мало бути соромно.  А загалом, час все розставить на свої місця і все в наших руках. Щастя Вам.