Я Юлия Кондратюк 11 06 1995 р н .родилась в м Старокостянтинові Місяць назад вирішили з чоловіком купити щенка знайшли і купили але коли щенка нам прислали то в нього був брак не... - вопрос №1728981

було вушка ми відправили щенка назад але нам не повернули гроші я написала смску нехай вони будуть прокляті з моїми грошима, але написала не із за того щоб з ними щось сталось а просто щоб вони нам повернули гроші а сума досьть не маленька була.Сьогодні вона до мене позвонила і просила щоб я це прокляття зняла но я ж їм нічого поганого не бажала. а ще вона сказала шо в її мами знайшли рак шлунку! Що мені робити я справді могла таке зробити? мені вже за себе страшно.Шо мені робити?

Ответы

проклятья ложатся быстро, но могут и вам откатить
нужно покаяться в церкви и поставить свечу за здравие этих людей

@ SOFIA CHERNAYA