Доброго дня хотіла б запитати у мене троє дітей старшому 5 років, середньому 4 роки,а меншій рік. Коли малої це не було я дуже багато часу приділяла синам,але коли дізналася про те що у нас буде - вопрос №1737884

поповнення почала їх підготовлювати до сестричка. Все було добре малі були досить чесні, але з появою Карінки їх ніби підмінили. У садочку на них жалоби постійно. І в дома не хочуть взагалі нічого слухати. Допоможіть будь-ласка!!!
0 ответов
Вопрос закрыт

Кудряшов Игорь