Добрий день я не знаю з чого почати: у мене тато алкоголік з цього і усі проблеми.Мало того що він нічого майже не робить дома, не заробляє грошей,а - вопрос №1813247

коли й заробляє то тратить на сигарети і ще непонятно на що. якщо він п'є багато у вечері гарантовано буде біляк у більшості випадків мені дуже страшно, якщо мало то його переклинює і починається сварка. Дістають усі я мама і баба. Якщо дома є брат страшно вдвічі бо може дійти до бійки. Я не знаю що мені робити у мене є хлопець я маю куди іти, але я не знаю як залишити маму з ним їй нема куди іти, та жалко усе кидати, що будували 27 років власний будинок, господарку але жити так нестерпно. кожен день чекати який прийде і що буде. ятак просто більше неможу, я взагалі зним неговорю але я не знаю що робити з мамою. Я боюся що він її колись або покалічить або убє. Або мій брат його убє. Я вже нераз ловила себе на думці що всім би було краще якби його не було. Порадьте щось бо я просто вже божеволію тут.У мене деколи виникає дуже сильне бажанння щось з ним зробити, я боюсь що колись не витримаю. Дякую.
2 ответа

Ответы

Поняла, что ваш отец пьет не работает относится безответственно к своей семье, тиранит мать, вас с ребенком. Есть брат который оказывает ему сопротивление и получается драка в результате которой может кто то пострадать. Вы устали переживаете за всех маму оставить е можете если уйти и жить отдельно.
Пишите даты рождения отца ваши брата и мамы
Здравствуйте, Оля. Если Вам есть куда идти, можете съезжать. А предварительно, поговорите обо всем этом, то что написали нам, с мамой.
Алкоголизм это болезнь. И если отец сам не захочет решать этот вопрос, ситуация останется прежней. А потому, решение этого вопроса, покоя в семье, зависит и от мамы. Если и мама не готова что либо предпринимать, а готова принимать отца и далее таким как есть, это ее выбор. А Вы — делайте свой, и выстраивайте свою жизнь.