геометрия - вопрос №185020

осьовий переріз циліндра квадрат.діагональ якого дорівнює 12 см.знайдіть площу основи переріза

(осевой сечение цилиндра квадрат.диагональ которого равна 12 см. Найдите площадь основания сечения)

Ответы

Здравствуйте, Катя! Це ж зовсім просто! Якщо діагональ квадрата дорівнює 12, то його сторона a=6sqrt(2). І сторона його збігається з діаметром підстави. Отже, площа основи s=па^2/4=18п. Катя, пишіть відразу в чат. Консультую без оплати, оскільки Ви не приховуєте свій профіль.