Добрий день, мене звати Олександра давно заховали з чоловіком гроші в хаті і ніяк неможем найти буду дуже вдячна за допомогу.25,10,1991 с.Росляково .15/00 - вопрос №1902908

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте. Деньги муж уже давно нашёл и использовал по своему назначению.
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Грошi можете вже не шукати, того, чого вже нема — не знайдеш.