Добрый вечер!помогите пожалуйста разобраться с результатами анализов.Вот результат муж.Каріотип: 46,XY,t(1;11)(q42;q21) Коментарі:приобстеженні - вопрос №1905642

методом GTG 20-тиметафазних пластинок від двох незалежних культур встановлено чоловічий каріотип з реципрокною транслокацією між хромосомами 1 та 11.Розрив та з’єднання відбулися у смугах 1q42 та 11q21.Сегменти, дистальні до цих ділянок, обмінялися. жен.Каріотип:46, ХХ Коментарі: при обстеженні методом GTG 20-тиметафазнихпластинок від двох незалежних культур встановле нонормальний жіночий каріотип з двома копіями всіх аутосом (22-і пари) та двома копіями Х-хромосоми. Хромосомні аномалії не виявлені. Спасибо!
2 ответа

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте, Люда!

Этот кариотип НОРМА для женского здорового  организма. Об этом написано и в результате анализа.

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

При таком анализе мужа показано только ЭКО(ИМСИ).