Киев

фейковий розіграш КІА ? - вопрос №2076660

Я попалась на шахраїв, не постраждала але все могло/може бути. На мій моб з номера 0632585968 прийшла СМС зі змістом, що я виграла автомобіль КІА. Для ознайомлення потрібно було зайти на сайт www.avto -centr.info та зателефонувати за вказаними номерами (0952474384, 0442707777, були інші). Сайт виглядав пристойно. Дозвонившись на тел, що був вказаний на сайті, я злила всю інформацію про себе (дані паспорта, ПІН, № картки приватбанку і місце проживання). Сумніви розвіялися коли потрібно було переслати кошти, як % податку, на інбокс. Як мені діяти далі? Дякую.

Ответы

Полный разводняк,  возьмите адрес и Вы убедитесь, что Вас обманывают, эти ребята уже несколько лет выдуривают деньги, а платежи — чем дальше, тем больше, сначала налог один, потом другой и размер с каждым разом больше. Поверьте, т.к. уже были потерпевшие с такими делами, работают через Приват банк.