Наступили чорна полоса коли закінчиться? - вопрос №2189617

Ответы

Доброй ночи. ближе к новому году все потихоньку нормализуется.
Здравствуйте! Для точного ответа нужно ваше фото. А для вопроса в раздел астрология, данные рождения.
С Уважением!
коли ви зрозумієте, що не буває ніяких білих і чорних полос в житті, тоді і закінчиться. Світ прекрасний завжди, він різнокольоровий як і картина хорошого художника. А якщо у вас світ чорно білий, то значить ви не правильно малюєте своє життя.