При титруванні проби води для визначення твердості були отримані результати: 3,46мл , 3,41мл , 3,48мл , 3,44мл , 3,45мл.Визначити середній результат,стандартне відхилення від середнього результату та - вопрос №2242415

При титруванні проби води для визначення твердості були отримані результати: 3,46мл, 3,41мл, 3,48мл, 3,44мл, 3,45мл.Визначити середній результат, стандартне відхилення від середнього результату та ймовірний результат вимірювання з ймовірністю 95%.
0 ответов
Вопрос закрыт

Владимир