Обухов

Привіт юристи.У мене до вас є одне запетаннч!Я зараз навчаюся на юридичному факультеті.У коледжі.І хочу вас запитати куди можна піти працювати після закінчення коледжу і на яких посадах?Чи - вопрос №2332826

обов'язкова вища освіта??І ще одне! Як я вже говорив я навчаюся на юридичному факультеті.У вільний час я люблю знімати різні ігри на ютуб.Наприклад я хочу створити канал на You Tube. Жанр каналу науково-фантастичний.Тіпа знімати класні відео про космос, новітні відкриттЯ.А ще я хочу створити канал розважальний… Планую знімати проходження комп'ютерних ігор.І у мене є одне звертання.Чи не забороняється це законом, щоб юрист займався цим??? А ще у мене є одне особисте запетання! Можливо воно вас здасться смішним, але я мушу запитати… Чи не смішно це? Коли юрист займається таким, як я??

Ответы

Якщо ви плануєте працювати у сфері юриспруденціі, то бажано отримати повну вищу освіту. Після коледжу ви зможете працювати хіба що помічником юриста, наприклад. Майже всі юридичні професії потребують повної вищої освіти. Якщо ви будете займати посади держслужбовців (працювати, наприклад, у суді, прокуратурі, поліції), то ви не матимите права займатися будь якою іншою, оплачувальною роботою, крім, викладацької діяльності. Що ж до останнього, кожна людина має право займатися улюбленними речами і у вашому хобі нічого смішного нема. Якщо вам це подобається, приносить задоволення, займайтеся та будьте щасливим.

Наталья