3. Порівняйте ефективність розділення компонентів А і В на колонці, у якої число теоретичних тарілок дорівнює 900, якщо на одному сорбенті - вопрос №2471866

коефіцієнт розподілу DA = 1,0, DB = 1,2, а на другому сорбенті DA = 10, DB = 12. В обох випадках коефіцієнт селективності α дорівнює 1,2. V0=3 мл, Vs=7 мл.

Ответы

Могу помочь, но платно, т.к. специфические расчеты. Если что пишите в чат.