чому щасливе кохання буває тільки в кіно? - вопрос №251026

чому щасливе кохання буває тільки в кіно?

Ответы

А чому Ви так вважаєте? Які в Вас підстави так генералізувати? У кіно кохання теж не завжди щасливе — а кіно лише віддзеркалює життя, і якщо у кіно буває і так, і так, то що вже казати про життя, яке набагато складніше і в якому може бути майже усе, що завгодно… Можливо, не треба поспішати з висновками й узагальненнями? Можливо, краще дати собі, життю й коханню ще й ще шанс?

Це не вірне твердження. Подивіться навколо. У порівнянні з нещасливим — щастя набагато більше. Ви прото не зустріли його. Усе попереду. Потрібно вірити.

\если вас удовлетворил ответ эксперта и вы считаете его самым подходящим для вас — пожалуста отметте это и оцените работу этого эксперта\