На МСКТ сканах поперикового відділу хребта відмічається: На рівні L1-L2-ознаки остеохондрозу різьке звуження висоти диску склероз замикаючих пластинок вимирання диску в лівий форамінальний напрямок - вопрос №2553212

діаметром 0.38см, грижа Шморля. L2-L3- ознаки остеохондрозу різьке звуження висоти диску склероз замикаючих пластинок вимирання диску в лівий форамінальний напрямок діаметром до 0.38 см, грижа Шморля. L3-L4-ознаки остеохондрозу різьке звуження висоти диску склероз замикаючих пластинок випинання диску в дорсальний лівий та правий форамінальний лівий латеральний напрямки діаметром до 0.48 см, грижа Шморля. L4-L5-oзнаки остеохондрозу різьке звуження висоти диску склероз замикаючих пластинок випинання диску в дорсальний лівий та правий форамінальний напрямки діаметром до 0.55 см, грижа Шморля. L5-S1- ознаки остеохондрозу різьке звуження висоти диску склероз замикаючих пластинок випинання диску в дорсальний лівий та правий форамінальний напрямки діаметром до 0.45см, випинання в фронтальний напрямок діаметром до 0.52 см, грижа Шморля. Відчувається сильний біль зліва в паху і ззаду зліва в попереку… найбільш відчутний стоячи і при напруженні а також після фізичного навантаження навіть по домашній роботі може віддавати в ногу стоячи за столом… що далі мені з цим робити?
2 ответа

Ответы

Здравствуйте, Ульяна.
Если хотите получить быстрый и полный ответ на Ваш вопрос, задавая его на портале с доменом ".ru", пишите его на русском.
Догадываться о смысле и пользоваться электронными переводчиками — увеличивает длительность и уменьшает объективность ответов.

С наилучшими.
Здравствуйте Ульяна.
У Вас протрузии (некоторые можно трактовать как грыжи) всех межпозвонковых дисков поясничного отдела позвоночника. К сожалению не описано — компримируют ли данные протрузии оболочки спинного мозга, а должны были бы сделать данное описание. В Вашем случае — необходим очный, подробный осмотр неврологом-вертебрологом с привлечением, для консультации, нейрохирурга. В любом случае желательно провести МСКТ грудного и шейных отделов позвоночника, стартовое лечение консервативное — медикаменты, ЛФК, специализированный санаторий…