Притокол вимірювань проб - вопрос №259421

Доброго дня. Скажіть будьласка, чи має право екологічна інспекція відмовити мені у наданні копії протоколу вимірювання показників складу та властивостей проб вод, відповідно до якого була розрахована шкода державі, що була проведена їхньою лабораторією? якщо так, то на підставі якої норми закону вони мают право не надавати цей протокол?

Ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/